APPLE Watch Series 4

Спецификации

ЕКРАН И РЕЗОЛУЦИЈА

1.78"

448x368

RAM И CHIPSET

-

Apple S4

КАМЕРА И ВИДЕО

-

-

БАТЕРИЈА И ТЕХНОЛОГИЈА

-

Li-Ion

Конфигурации

SIZE
%

24.000 ден.

24 месеци гаранција

Повеќе како ова

Samsung Galaxy Note10+
SAMSUNG Galaxy Note10+
Huawei Y Max
HUAWEI Y Max
Huawei P Smart (2019)
HUAWEI P Smart (2019)
Nokia 105 (2017) Duos
NOKIA 105 (2017) Duos