SAMSUNG Galaxy A8 Star (A9 Star)

Спецификации

ЕКРАН И РЕЗОЛУЦИЈА

6.3"

1080x2220

RAM И CHIPSET

-

Snapdragon 660

КАМЕРА И ВИДЕО

24MP

2160p Video Recording

БАТЕРИЈА И ТЕХНОЛОГИЈА

3700mAh

Li-Ion

Конфигурации

20,290 ден.

24 месеци гаранција

Повеќе како ова

Xiaomi Pocophone F1
XIAOMI Pocophone F1
Samsung Galaxy Note 9
SAMSUNG Galaxy Note 9
Samsung Galaxy J6+
SAMSUNG Galaxy J6+
Samsung Galaxy A8 (2018)
SAMSUNG Galaxy A8 (2018)