HUAWEI Mate 20 lite

Спецификации

ЕКРАН И РЕЗОЛУЦИЈА

6.3"

1080x2340

RAM И CHIPSET

4GB

Hisilicon Kirin 710

КАМЕРА И ВИДЕО

20MP

1080p Video Recording

БАТЕРИЈА И ТЕХНОЛОГИЈА

3750mAh

Li-Ion

%

13,490 ден.

* Редовна цена:

17,190 ден.

24 месеци гаранција

Повеќе како ова

Samsung Galaxy Watch Active
SAMSUNG Galaxy Watch Active
Samsung Galaxy A60
SAMSUNG Galaxy A60
OnePlus 7 Pro
ONEPLUS 7 Pro
Honor 8S
HONOR 8S