HUAWEI nova 4

Спецификации

ЕКРАН И РЕЗОЛУЦИЈА

6.4"

1080x2310

RAM И CHIPSET

8GB RAM

Hisilicon Kirin 970

КАМЕРА И ВИДЕО

48M

2160p Video Recording

БАТЕРИЈА И ТЕХНОЛОГИЈА

3750mAh

Li-Ion

30,690 ден.

* Редовна цена:

31,980 ден.

24 месеци гаранција

Повеќе како ова

Samsung Galaxy S10+
SAMSUNG Galaxy S10+
Huawei Mate 10 Lite
HUAWEI Mate 10 Lite
Samsung Galaxy J8
SAMSUNG Galaxy J8
Samsung Gear Sport 2017
SAMSUNG Gear Sport 2017