APPLE Airpods 2

Спецификации

ЕКРАН И РЕЗОЛУЦИЈА

/

/

RAM И CHIPSET

/

/

КАМЕРА И ВИДЕО

/

/

БАТЕРИЈА И ТЕХНОЛОГИЈА

/

/

Бесплатна Достава

10.400 ден.

12месеци гаранција

Повеќе како ова

Samsung Galaxy A21s
SAMSUNG Galaxy A21s
Samsung Galaxy A11
SAMSUNG Galaxy A11
Huawei Y9 (2019)
HUAWEI Y9 (2019)
Huawei nova 4e
HUAWEI nova 4e