APPLE iPhone SE (2020)

Спецификации

ЕКРАН И РЕЗОЛУЦИЈА

4.7"

750x1334

RAM И CHIPSET

-

Apple A13 Bionic

КАМЕРА И ВИДЕО

12MP

4K Video Recording

БАТЕРИЈА И ТЕХНОЛОГИЈА

1821mAh

Li-Ion

Конфигурации

STORAGE
%

30.000 ден.

12месеци гаранција

Повеќе како ова

Xiaomi Black Shark 3
XIAOMI Black Shark 3
Xiaomi Redmi Note 9S
XIAOMI Redmi Note 9S
Samsung Galaxy A41
SAMSUNG Galaxy A41
Apple iPhone 7
APPLE iPhone 7