APPLE iPhone 11

Спецификации

ЕКРАН И РЕЗОЛУЦИЈА

-

-

RAM И CHIPSET

-

-

КАМЕРА И ВИДЕО

-

-

БАТЕРИЈА И ТЕХНОЛОГИЈА

-

-

34.390 ден.

12месеци гаранција

Повеќе како ова

Samsung Galaxy A42 5G
SAMSUNG Galaxy A42 5G
Huawei Watch GT 2 Pro
HUAWEI Watch GT 2 Pro
Samsung Galaxy Note20
SAMSUNG Galaxy Note20
Huawei Y6s (2019)
HUAWEI Y6s (2019)