SAMSUNG Galaxy M11

Спецификации

ЕКРАН И РЕЗОЛУЦИЈА

6.4"

720x1560

RAM И CHIPSET

-

Snapdragon 450

КАМЕРА И ВИДЕО

13MP

1080p Video Recording

БАТЕРИЈА И ТЕХНОЛОГИЈА

5000mAh

Li-Ion

Конфигурации

STORAGE
%

7.800 ден.

24месеци гаранција

Повеќе како ова

Apple iPhone 12 mini
APPLE iPhone 12 mini
Xiaomi Poco X3 NFC
XIAOMI Poco X3 NFC
Xiaomi Black Shark 3
XIAOMI Black Shark 3
Huawei P40 lite
HUAWEI P40 lite