SAMSUNG Galaxy Note20

Спецификации

ЕКРАН И РЕЗОЛУЦИЈА

-

-

RAM И CHIPSET

8GB

-

КАМЕРА И ВИДЕО

-

-

БАТЕРИЈА И ТЕХНОЛОГИЈА

-

4G

34.990 ден.

24месеци гаранција

Повеќе како ова

Samsung Galaxy Watch4 Classic
SAMSUNG Galaxy Watch4 Classic
Xiaomi Poco M3
XIAOMI Poco M3
Apple iPhone 12 mini
APPLE iPhone 12 mini
Apple iPhone 12 Pro
APPLE iPhone 12 Pro