XIAOMI Redmi Note 10

Спецификации

ЕКРАН И РЕЗОЛУЦИЈА

6.43"

1080x2400

RAM И CHIPSET

4GB

Snapdragon 678

КАМЕРА И ВИДЕО

-

4K Video Recording

БАТЕРИЈА И ТЕХНОЛОГИЈА

-

Li-Ion

Конфигурации

STORAGE

10.390 ден.

24месеци гаранција

Повеќе како ова

Samsung Galaxy Tab A 8.0 (2019)
SAMSUNG Galaxy Tab A 8.0 (2019)
Samsung Galaxy A11
SAMSUNG Galaxy A11
Samsung Galaxy M11
SAMSUNG Galaxy M11
Samsung Galaxy Watch
SAMSUNG Galaxy Watch