SAMSUNG Galaxy A52

Спецификации

ЕКРАН И РЕЗОЛУЦИЈА

6.5"

1080x2400

RAM И CHIPSET

8GB

Snapdragon 720G

КАМЕРА И ВИДЕО

-

4K Video Recording

БАТЕРИЈА И ТЕХНОЛОГИЈА

-

Li-Ion

Конфигурации

22.790 ден.

24месеци гаранција

Повеќе како ова

Xiaomi Poco X3 GT
XIAOMI Poco X3 GT
Xiaomi Redmi Note 10S
XIAOMI Redmi Note 10S
Xiaomi Redmi Note 10 Pro
XIAOMI Redmi Note 10 Pro
Samsung Galaxy S21+ 5G
SAMSUNG Galaxy S21+ 5G