XIAOMI Redmi Note 10 Pro

Спецификации

ЕКРАН И РЕЗОЛУЦИЈА

6.67"

1080x2400

RAM И CHIPSET

6GB

Snapdragon 732G

КАМЕРА И ВИДЕО

108MP

4K Video Recording

БАТЕРИЈА И ТЕХНОЛОГИЈА

-

Li-Ion

Конфигурации

КАМЕРА

16.590 ден.

24месеци гаранција

Повеќе како ова

Samsung Galaxy M12 (India)
SAMSUNG Galaxy M12 (India)
Samsung Galaxy Note20
SAMSUNG Galaxy Note20
Samsung Galaxy A01 Core
SAMSUNG Galaxy A01 Core
Nokia 105 (2017) Duos
NOKIA 105 (2017) Duos