XIAOMI Redmi Note 10 Pro

Спецификации

ЕКРАН И РЕЗОЛУЦИЈА

6.67"

1080x2400

RAM И CHIPSET

6GB

Snapdragon 732G

КАМЕРА И ВИДЕО

64MP

4K Video Recording

БАТЕРИЈА И ТЕХНОЛОГИЈА

-

Li-Ion

Конфигурации

КАМЕРА

14.790 ден.

24месеци гаранција

Повеќе како ова

Xiaomi Redmi Note 9 Pro
XIAOMI Redmi Note 9 Pro
Apple iPhone 12
APPLE iPhone 12
Samsung Galaxy M51
SAMSUNG Galaxy M51
Apple Watch SE
APPLE Watch SE