XIAOMI Redmi Note 10 Pro

Спецификации

ЕКРАН И РЕЗОЛУЦИЈА

-

-

RAM И CHIPSET

8GB

-

КАМЕРА И ВИДЕО

64MP

-

БАТЕРИЈА И ТЕХНОЛОГИЈА

-

-

Конфигурации

КАМЕРА
STORAGE

16.590 ден.

24месеци гаранција

Повеќе како ова

Xiaomi Poco M3 Pro 5G
XIAOMI Poco M3 Pro 5G
Samsung Galaxy S21 5G
SAMSUNG Galaxy S21 5G
Samsung Galaxy Watch3
SAMSUNG Galaxy Watch3
Samsung Galaxy A10s
SAMSUNG Galaxy A10s