SAMSUNG Galaxy A71

Спецификации

ЕКРАН И РЕЗОЛУЦИЈА

6.7"

1080x2400

RAM И CHIPSET

-

Snapdragon 730

КАМЕРА И ВИДЕО

-

2160p Video Recording

БАТЕРИЈА И ТЕХНОЛОГИЈА

4500mAh

Li-Ion

Конфигурации

STORAGE
%

19.000 ден.

24месеци гаранција

Повеќе како ова

Nokia 3310 (2017)
NOKIA 3310 (2017)
Xiaomi Redmi 9AT
XIAOMI Redmi 9AT
Huawei Watch 2
HUAWEI Watch 2
Apple iPhone XS
APPLE iPhone XS