SAMSUNG Galaxy A21s

Спецификации

ЕКРАН И РЕЗОЛУЦИЈА

6.5"

720x1600

RAM И CHIPSET

-

Exynos 850

КАМЕРА И ВИДЕО

-

1080p Video Recording

БАТЕРИЈА И ТЕХНОЛОГИЈА

5000mAh

Li-Ion

Конфигурации

STORAGE
Бесплатна Достава

11.400 ден.

24месеци гаранција

Повеќе како ова

Apple iPhone 11 Pro Max
APPLE iPhone 11 Pro Max
Huawei Mate 20 Pro
HUAWEI Mate 20 Pro
Apple iPhone XS Max
APPLE iPhone XS Max
Samsung Galaxy C9 Pro
SAMSUNG Galaxy C9 Pro