SAMSUNG Gear S3 frontier

Спецификации

ЕКРАН И РЕЗОЛУЦИЈА

1.3"

360x360

RAM И CHIPSET

768MB RAM

Exynos 7270

КАМЕРА И ВИДЕО

-

-

БАТЕРИЈА И ТЕХНОЛОГИЈА

380mAh

Li-Ion

%

10,990 ден.

* Редовна цена:

13,490 ден.

24 месеци гаранција

Повеќе како ова

Xiaomi Redmi K20 Pro
XIAOMI Redmi K20 Pro
Huawei P30 lite
HUAWEI P30 lite
Samsung Galaxy S10+
SAMSUNG Galaxy S10+
Huawei P20 Lite
HUAWEI P20 Lite