SAMSUNG Galaxy J4+

Спецификации

ЕКРАН И РЕЗОЛУЦИЈА

6.0"

720x1480

RAM И CHIPSET

2GB RAM

Snapdragon 425

КАМЕРА И ВИДЕО

13MP

1080p Video Recording

БАТЕРИЈА И ТЕХНОЛОГИЈА

3300mAh

Li-Ion

Конфигурации

STORAGE
Бесплатна Достава

7.800 ден.

24месеци гаранција

Повеќе како ова

Xiaomi Redmi 7
XIAOMI Redmi 7
Huawei Y9 (2019)
HUAWEI Y9 (2019)
Huawei P30 lite
HUAWEI P30 lite
Apple iPhone 8 Plus
APPLE iPhone 8 Plus