APPLE iPhone XS Max

Спецификации

ЕКРАН И РЕЗОЛУЦИЈА

6.5"

1242x2688

RAM И CHIPSET

4GB RAM

Apple A12 Bionic

КАМЕРА И ВИДЕО

12MP

2160p Video Recording

БАТЕРИЈА И ТЕХНОЛОГИЈА

3174mAh

Li-Ion

Конфигурации

Бесплатна Достава

51.000 ден.

* Редовна цена:

52.900 ден.

12месеци гаранција

Повеќе како ова

Samsung Galaxy A01
SAMSUNG Galaxy A01
Xiaomi Redmi K20 Pro
XIAOMI Redmi K20 Pro
Xiaomi Mi 8 Lite
XIAOMI Mi 8 Lite
Samsung Galaxy Folder
SAMSUNG Galaxy Folder