SAMSUNG Galaxy A80

Спецификации

ЕКРАН И РЕЗОЛУЦИЈА

6.7"

1080x2400

RAM И CHIPSET

8GB RAM

Snapdragon 730

КАМЕРА И ВИДЕО

48MP

2160p Video Recording

БАТЕРИЈА И ТЕХНОЛОГИЈА

3700mAh

Li-Ion

Конфигурации

STORAGE
Бесплатна Достава

25.200 ден.

24месеци гаранција

Повеќе како ова

Xiaomi Mi Note 10 Pro
XIAOMI Mi Note 10 Pro
Wiko View2 Plus
WIKO View2 Plus
Apple iPhone XS Max
APPLE iPhone XS Max
Nokia 3310 (2017)
NOKIA 3310 (2017)