SAMSUNG Galaxy Note10+

Спецификации

ЕКРАН И РЕЗОЛУЦИЈА

6.8"

1440x3040

RAM И CHIPSET

-

Exynos 9825

КАМЕРА И ВИДЕО

-

2160p Video Recording

БАТЕРИЈА И ТЕХНОЛОГИЈА

4300mAh

Li-Ion

Бесплатна Достава

44.900 ден.

* Редовна цена:

48.600 ден.

24месеци гаранција

Повеќе како ова

Xiaomi Redmi Note 8T
XIAOMI Redmi Note 8T
Samsung Galaxy A30s
SAMSUNG Galaxy A30s
Samsung Galaxy A30
SAMSUNG Galaxy A30
Samsung Galaxy S10
SAMSUNG Galaxy S10