HUAWEI nova 5T

Спецификации

ЕКРАН И РЕЗОЛУЦИЈА

6.26"

1080x2340

RAM И CHIPSET

-

HiSilicon Kirin 980

КАМЕРА И ВИДЕО

-

2160p Video Recording

БАТЕРИЈА И ТЕХНОЛОГИЈА

3750mAh

Li-Ion

Конфигурации

STORAGE
Бесплатна Достава

21.500 ден.

24месеци гаранција

Повеќе како ова

Samsung Galaxy S20 Ultra
SAMSUNG Galaxy S20 Ultra
Huawei Y6s (2019)
HUAWEI Y6s (2019)
Wiko View2 Plus
WIKO View2 Plus
Samsung Galaxy A7 (2017)
SAMSUNG Galaxy A7 (2017)