XIAOMI Mi Note 10

Спецификации

ЕКРАН И РЕЗОЛУЦИЈА

6.47"

1080x2340

RAM И CHIPSET

-

Snapdragon 730G

КАМЕРА И ВИДЕО

-

2160p Video Recording

БАТЕРИЈА И ТЕХНОЛОГИЈА

5260mAh

Li-Ion

Бесплатна Достава

25.800 ден.

24месеци гаранција

Повеќе како ова

Huawei Y6s (2019)
HUAWEI Y6s (2019)
Samsung Galaxy A70
SAMSUNG Galaxy A70
Samsung Galaxy M10
SAMSUNG Galaxy M10
Apple iPhone XS Max
APPLE iPhone XS Max