XIAOMI Mi Note 10 Pro

Спецификации

ЕКРАН И РЕЗОЛУЦИЈА

6.47"

1080x2340

RAM И CHIPSET

-

Snapdragon 730G

КАМЕРА И ВИДЕО

108MP

2160p Video Recording

БАТЕРИЈА И ТЕХНОЛОГИЈА

5260mAh

Li-Ion

Конфигурации

STORAGE

32.000 ден.

24месеци гаранција

Повеќе како ова

Samsung Galaxy M30s
SAMSUNG Galaxy M30s
Samsung Galaxy Watch
SAMSUNG Galaxy Watch
Apple iPhone 8
APPLE iPhone 8
Samsung Galaxy A7 (2017)
SAMSUNG Galaxy A7 (2017)