REALME 5 Pro

Спецификации

ЕКРАН И РЕЗОЛУЦИЈА

6.3"

1080x2340

RAM И CHIPSET

-

Snapdragon 712

КАМЕРА И ВИДЕО

-

2160p Video Recording

БАТЕРИЈА И ТЕХНОЛОГИЈА

4035mAh

Li-Ion

Конфигурации

БЕСПЛАТНА ДОСТАВА

13.500 ден.

24месеци гаранција

Повеќе како ова

Samsung Galaxy A21s
SAMSUNG Galaxy A21s
Xiaomi Redmi Note 8 Pro
XIAOMI Redmi Note 8 Pro
Samsung Galaxy Note10
SAMSUNG Galaxy Note10
Apple iPhone 8
APPLE iPhone 8