ONEPLUS Nord N10 5G

Спецификации

ЕКРАН И РЕЗОЛУЦИЈА

6.49"

1080x2400

RAM И CHIPSET

6GB

Snapdragon 690 5G

КАМЕРА И ВИДЕО

-

4K Video Recording

БАТЕРИЈА И ТЕХНОЛОГИЈА

-

Li-Ion

20.890 ден.

24месеци гаранција

Повеќе како ова

Apple iPhone 12 Pro Max
APPLE iPhone 12 Pro Max
Samsung Galaxy Fold
SAMSUNG Galaxy Fold
OnePlus 8 Pro
ONEPLUS 8 Pro
Apple Watch Series 5
APPLE Watch Series 5