SAMSUNG Galaxy S21+ 5G

Спецификации

ЕКРАН И РЕЗОЛУЦИЈА

6.7"

1080x2400

RAM И CHIPSET

8GB

Exynos 2100

КАМЕРА И ВИДЕО

12MP

8K Video Recording

БАТЕРИЈА И ТЕХНОЛОГИЈА

-

Li-Ion

Конфигурации

44.290 ден.

24месеци гаранција

Повеќе како ова

Xiaomi Redmi Note 10
XIAOMI Redmi Note 10
Huawei Watch GT 2 Pro
HUAWEI Watch GT 2 Pro
Apple Watch Series 6
APPLE Watch Series 6
OnePlus 8 Pro
ONEPLUS 8 Pro