SAMSUNG Galaxy Watch

Спецификации

ЕКРАН И РЕЗОЛУЦИЈА

1.3"

360x360

RAM И CHIPSET

-

Exynos 9110

КАМЕРА И ВИДЕО

-

-

БАТЕРИЈА И ТЕХНОЛОГИЈА

472mAh

Li-Ion

Конфигурации

SIZE
%

11.000 ден.

24месеци гаранција

Повеќе како ова

Samsung Galaxy A31
SAMSUNG Galaxy A31
Samsung Galaxy S20 Ultra
SAMSUNG Galaxy S20 Ultra
Huawei P30 lite
HUAWEI P30 lite
Huawei P Smart (2019)
HUAWEI P Smart (2019)