SAMSUNG Galaxy S20 Ultra

Спецификации

ЕКРАН И РЕЗОЛУЦИЈА

6.9"

1440x3200

RAM И CHIPSET

12GB

Exynos 990

КАМЕРА И ВИДЕО

-

8K Video Recording

БАТЕРИЈА И ТЕХНОЛОГИЈА

5000mAh

Li-Ion

Конфигурации

AKCIJA DO 20.09

49.190 ден.

24месеци гаранција

Повеќе како ова

Samsung Galaxy A41
SAMSUNG Galaxy A41
Nokia 105 (2017) Duos
NOKIA 105 (2017) Duos
Samsung Galaxy A7 (2017)
SAMSUNG Galaxy A7 (2017)
Samsung Galaxy C9 Pro
SAMSUNG Galaxy C9 Pro