ASUS ROG Phone 5

Спецификации

ЕКРАН И РЕЗОЛУЦИЈА

6.78"

1080x2448

RAM И CHIPSET

1

Snapdragon 888

КАМЕРА И ВИДЕО

64MP

8K Video Recording

БАТЕРИЈА И ТЕХНОЛОГИЈА

-

Li-Ion

Конфигурации

RAM
STORAGE

38.790 ден.

24месеци гаранција

Повеќе како ова

Samsung Galaxy M02s
SAMSUNG Galaxy M02s
Samsung Galaxy Watch3
SAMSUNG Galaxy Watch3
Samsung Galaxy M11
SAMSUNG Galaxy M11
Samsung Galaxy A71
SAMSUNG Galaxy A71