HUAWEI P40 Pro

Спецификации

ЕКРАН И РЕЗОЛУЦИЈА

6.58"

1200x2640

RAM И CHIPSET

-

Kirin 990 5G

КАМЕРА И ВИДЕО

-

4K Video Recording

БАТЕРИЈА И ТЕХНОЛОГИЈА

4200mAh

Li-Ion

Конфигурации

STORAGE
БЕСПЛАТНА ДОСТАВА

47.990 ден.

24месеци гаранција

Повеќе како ова

Samsung Galaxy Note20
SAMSUNG Galaxy Note20
Samsung Galaxy A50s
SAMSUNG Galaxy A50s
Nokia 8110 4G
NOKIA 8110 4G
Samsung Galaxy C7 Pro
SAMSUNG Galaxy C7 Pro