HUAWEI P40 lite E

Спецификации

ЕКРАН И РЕЗОЛУЦИЈА

6.39"

720x1560

RAM И CHIPSET

4GB

Kirin 710F

КАМЕРА И ВИДЕО

48MP

1080p Video Recording

БАТЕРИЈА И ТЕХНОЛОГИЈА

4000mAh

Li-Ion

11.000 ден.

24месеци гаранција

Повеќе како ова

OnePlus 8 Pro
ONEPLUS 8 Pro
Xiaomi Redmi Note 9
XIAOMI Redmi Note 9
Huawei P30 Pro
HUAWEI P30 Pro
Apple iPhone 7 Plus
APPLE iPhone 7 Plus