SAMSUNG Galaxy A11

Спецификации

ЕКРАН И РЕЗОЛУЦИЈА

6.4"

720x1560

RAM И CHIPSET

-

-

КАМЕРА И ВИДЕО

13MP

1080p Video Recording

БАТЕРИЈА И ТЕХНОЛОГИЈА

4000mAh

Li-Ion

Конфигурации

STORAGE
%

7.400 ден.

24месеци гаранција

Повеќе како ова

Samsung Galaxy Tab S6 Lite
SAMSUNG Galaxy Tab S6 Lite
Samsung Galaxy A20s
SAMSUNG Galaxy A20s
Xiaomi Redmi Note 8 Pro
XIAOMI Redmi Note 8 Pro
Samsung Galaxy S10
SAMSUNG Galaxy S10