SAMSUNG Galaxy Tab S6 Lite

Спецификации

ЕКРАН И РЕЗОЛУЦИЈА

10.4"

1200x2000

RAM И CHIPSET

-

Exynos 9611

КАМЕРА И ВИДЕО

8MP

1080p Video Recording

БАТЕРИЈА И ТЕХНОЛОГИЈА

7040mAh

Li-Ion

20.000 ден.

24месеци гаранција

Повеќе како ова

Samsung Galaxy A10s
SAMSUNG Galaxy A10s
Nokia 105 (2017) Duos
NOKIA 105 (2017) Duos
Nokia 3310 (2017)
NOKIA 3310 (2017)
Samsung Galaxy A7 (2017)
SAMSUNG Galaxy A7 (2017)