SAMSUNG Galaxy A31

Спецификации

ЕКРАН И РЕЗОЛУЦИЈА

6.4"

1080x2400

RAM И CHIPSET

-

-

КАМЕРА И ВИДЕО

-

1080p Video Recording

БАТЕРИЈА И ТЕХНОЛОГИЈА

5000mAh

Li-Ion

Конфигурации

STORAGE
%

11.800 ден.

24месеци гаранција

Повеќе како ова

Xiaomi Redmi Note 9
XIAOMI Redmi Note 9
Samsung Galaxy A41
SAMSUNG Galaxy A41
Apple Airpods 2
APPLE Airpods 2
Apple iPhone XS
APPLE iPhone XS