APPLE iPhone 11

Спецификации

ЕКРАН И РЕЗОЛУЦИЈА

6.1"

828x1792

RAM И CHIPSET

-

Apple A13 Bionic

КАМЕРА И ВИДЕО

12MP

2160p Video Recording

БАТЕРИЈА И ТЕХНОЛОГИЈА

3110mAh

Li-Ion

AKCIJA DO 20.09

40.000 ден.

12месеци гаранција

Повеќе како ова

Samsung Galaxy S20
SAMSUNG Galaxy S20
Apple iPhone 11 Pro Max
APPLE iPhone 11 Pro Max
Nokia 105 (2017) Duos
NOKIA 105 (2017) Duos
Apple iPhone 8
APPLE iPhone 8