ONEPLUS 8 Pro

Спецификации

ЕКРАН И РЕЗОЛУЦИЈА

6.78"

1440x3168

RAM И CHIPSET

8GB

Snapdragon 865

КАМЕРА И ВИДЕО

-

4K Video Recording

БАТЕРИЈА И ТЕХНОЛОГИЈА

4510mAh

Li-Ion

БЕСПЛАТНА ДОСТАВА

44.299 ден.

24месеци гаранција

Повеќе како ова

Huawei Y9 (2019)
HUAWEI Y9 (2019)
Apple iPhone 11
APPLE iPhone 11
Huawei Y9 (2018)
HUAWEI Y9 (2018)
Nokia 8110 4G
NOKIA 8110 4G