HUAWEI Watch GT 2

Спецификации

ЕКРАН И РЕЗОЛУЦИЈА

1.39"

454x454

RAM И CHIPSET

-

-

КАМЕРА И ВИДЕО

-

-

БАТЕРИЈА И ТЕХНОЛОГИЈА

455mAh

Li-Ion

11.000 ден.

24месеци гаранција

Повеќе како ова

Realme 5 Pro
REALME 5 Pro
Huawei Y6s (2019)
HUAWEI Y6s (2019)
Apple iPhone 11
APPLE iPhone 11
Nokia 8110 4G
NOKIA 8110 4G