SAMSUNG Galaxy Fold

Спецификации

ЕКРАН И РЕЗОЛУЦИЈА

7.3"

1536x2152

RAM И CHIPSET

-

Snapdragon 855

КАМЕРА И ВИДЕО

12MP

4K Video Recording

БАТЕРИЈА И ТЕХНОЛОГИЈА

4380mAh

Li-Ion

Конфигурации

STORAGE
БЕСПЛАТНА ДОСТАВА

70.699 ден.

24месеци гаранција

Повеќе како ова

Samsung Galaxy Watch3
SAMSUNG Galaxy Watch3
Samsung Galaxy Tab S6 Lite
SAMSUNG Galaxy Tab S6 Lite
Huawei P30
HUAWEI P30
Apple iPhone 8
APPLE iPhone 8