SAMSUNG Galaxy Z Flip

Спецификации

ЕКРАН И РЕЗОЛУЦИЈА

6.7"

1080x2636

RAM И CHIPSET

-

Snapdragon 855+

КАМЕРА И ВИДЕО

12MP

4K Video Recording

БАТЕРИЈА И ТЕХНОЛОГИЈА

3300mAh

Li-Ion

Конфигурации

STORAGE

49.200 ден.

24месеци гаранција

Повеќе како ова

Xiaomi Redmi Note 9S
XIAOMI Redmi Note 9S
Apple Airpods 2
APPLE Airpods 2
Huawei Y9 (2018)
HUAWEI Y9 (2018)
Samsung Galaxy C7 Pro
SAMSUNG Galaxy C7 Pro