SAMSUNG Galaxy A01 Core

Спецификации

ЕКРАН И РЕЗОЛУЦИЈА

5.3"

720x1480

RAM И CHIPSET

1GB

MT6739

КАМЕРА И ВИДЕО

8MP

1080p Video Recording

БАТЕРИЈА И ТЕХНОЛОГИЈА

3000mAh

Li-Ion

Конфигурации

STORAGE

5.890 ден.

24месеци гаранција

Повеќе како ова

Xiaomi Mi 10T Lite 5G
XIAOMI Mi 10T Lite 5G
Xiaomi Poco X3 NFC
XIAOMI Poco X3 NFC
Apple Watch SE
APPLE Watch SE
Apple iPhone 11
APPLE iPhone 11