SAMSUNG Galaxy Note20

Спецификации

ЕКРАН И РЕЗОЛУЦИЈА

6.7"

1080x2400

RAM И CHIPSET

8GB

Exynos 990

КАМЕРА И ВИДЕО

12MP

8K Video Recording

БАТЕРИЈА И ТЕХНОЛОГИЈА

-

Li-Ion

Бесплатна Достава

44.900 ден.

24месеци гаранција

Повеќе како ова

Xiaomi Redmi Note 9S
XIAOMI Redmi Note 9S
Realme 5 Pro
REALME 5 Pro
Apple Airpods 2
APPLE Airpods 2
Nokia 8110 4G
NOKIA 8110 4G