ONEPLUS Nord

Спецификации

ЕКРАН И РЕЗОЛУЦИЈА

6.44"

1080x2400

RAM И CHIPSET

-

Snapdragon 765G

КАМЕРА И ВИДЕО

-

4K Video Recording

БАТЕРИЈА И ТЕХНОЛОГИЈА

-

Li-Ion

Конфигурации

RAM
STORAGE
%

22.150 ден.

24месеци гаранција

Повеќе како ова

Samsung Galaxy Tab A7 10.4 (2020)
SAMSUNG Galaxy Tab A7 10.4 (2020)
Xiaomi Poco X3 NFC
XIAOMI Poco X3 NFC
Xiaomi Redmi Note 9 Pro Max
XIAOMI Redmi Note 9 Pro Max
Nokia 105 (2017) Duos
NOKIA 105 (2017) Duos