SAMSUNG Galaxy A21s

Спецификации

ЕКРАН И РЕЗОЛУЦИЈА

6.5"

720x1600

RAM И CHIPSET

-

Exynos 850

КАМЕРА И ВИДЕО

-

1080p Video Recording

БАТЕРИЈА И ТЕХНОЛОГИЈА

5000mAh

Li-Ion

Конфигурации

STORAGE
%

9.500 ден.

24месеци гаранција

Повеќе како ова

Huawei Watch GT 2 Pro
HUAWEI Watch GT 2 Pro
Samsung Galaxy Z Flip
SAMSUNG Galaxy Z Flip
Huawei Y9 (2019)
HUAWEI Y9 (2019)
Huawei Y7 Pro (2019)
HUAWEI Y7 Pro (2019)