ONEPLUS Nord N100

Спецификации

ЕКРАН И РЕЗОЛУЦИЈА

6.52"

720x1600

RAM И CHIPSET

4GB

Snapdragon 460

КАМЕРА И ВИДЕО

13MP

1080p Video Recording

БАТЕРИЈА И ТЕХНОЛОГИЈА

-

Li-Ion

13.490 ден.

24месеци гаранција

Повеќе како ова

Xiaomi Poco M3
XIAOMI Poco M3
Xiaomi Redmi 9
XIAOMI Redmi 9
Huawei Watch GT 2 Pro
HUAWEI Watch GT 2 Pro
Huawei Y7 Pro (2019)
HUAWEI Y7 Pro (2019)