SAMSUNG Galaxy S21 Ultra 5G

Спецификации

ЕКРАН И РЕЗОЛУЦИЈА

6.8"

1440x3200

RAM И CHIPSET

12GB

Exynos 2100

КАМЕРА И ВИДЕО

-

8K Video Recording

БАТЕРИЈА И ТЕХНОЛОГИЈА

-

Li-Ion

59.600 ден.

24месеци гаранција

Повеќе како ова

Nokia 3310 (2017)
NOKIA 3310 (2017)
Xiaomi Poco X3 NFC
XIAOMI Poco X3 NFC
Samsung Galaxy Watch3
SAMSUNG Galaxy Watch3
Samsung Galaxy A10s
SAMSUNG Galaxy A10s