XIAOMI Redmi Note 9 Pro

Спецификации

ЕКРАН И РЕЗОЛУЦИЈА

6.67"

1080x2400

RAM И CHIPSET

4GB

Snapdragon 720G

КАМЕРА И ВИДЕО

-

4K Video Recording

БАТЕРИЈА И ТЕХНОЛОГИЈА

-

Li-Ion

Конфигурации

STORAGE

13.490 ден.

24месеци гаранција

Повеќе како ова

Xiaomi Redmi Note 10 Pro Max
XIAOMI Redmi Note 10 Pro Max
Xiaomi Poco X3 NFC
XIAOMI Poco X3 NFC
Samsung Galaxy A71
SAMSUNG Galaxy A71
Apple iPhone 7
APPLE iPhone 7