XIAOMI Redmi Note 9 Pro

Спецификации

ЕКРАН И РЕЗОЛУЦИЈА

6.67"

1080x2400

RAM И CHIPSET

-

Snapdragon 720G

КАМЕРА И ВИДЕО

-

4K Video Recording

БАТЕРИЈА И ТЕХНОЛОГИЈА

-

Li-Ion

%

12.890 ден.

24месеци гаранција

Повеќе како ова

Samsung Galaxy M02s
SAMSUNG Galaxy M02s
Samsung Galaxy S20 FE
SAMSUNG Galaxy S20 FE
Apple iPhone 11 Pro
APPLE iPhone 11 Pro
Samsung Galaxy Watch
SAMSUNG Galaxy Watch