XIAOMI Redmi 9AT

Спецификации

ЕКРАН И РЕЗОЛУЦИЈА

6.53"

720x1600

RAM И CHIPSET

2GB

Helio G25

КАМЕРА И ВИДЕО

13MP

1080p Video Recording

БАТЕРИЈА И ТЕХНОЛОГИЈА

5000mah

Li-Ion

Конфигурации

БАТЕРИЈА
STORAGE

5.490 ден.

24месеци гаранција

Повеќе како ова

Samsung Galaxy A72
SAMSUNG Galaxy A72
Samsung Galaxy M62
SAMSUNG Galaxy M62
Apple iPhone 12 Pro Max
APPLE iPhone 12 Pro Max
Samsung Galaxy A10s
SAMSUNG Galaxy A10s