HUAWEI Watch GT 2

Спецификации

ЕКРАН И РЕЗОЛУЦИЈА

1.39"

454x454

RAM И CHIPSET

-

-

КАМЕРА И ВИДЕО

-

-

БАТЕРИЈА И ТЕХНОЛОГИЈА

455mAh

Li-Ion

Конфигурации

9.190 ден.

24месеци гаранција

Повеќе како ова

Samsung Galaxy A32
SAMSUNG Galaxy A32
Xiaomi Redmi Note 10
XIAOMI Redmi Note 10
Huawei P40 lite
HUAWEI P40 lite
Apple Airpods 2
APPLE Airpods 2